Leasing samochodów ciężarowych

Leasing samochodów ciężarowych i osobowych

Oferujemy Leasing Samochodów ciężarowych oraz osobowych. Leasing samochodów nowych i używanych do bieżącej działalności firmy w zakresie samochodów zakupionych u krajowych sprzedawców także sprzedawców zagranicznych. Pojazdy bez limitu wieku jednak poparte wyceną Dekry lub rzeczoznawców PZM.
Jeżeli Państwa firma potrzebuje nowych lub używanych środków transportu konieczna jest modernizacja i rozbudowa taboru transportowego firmy.
Leasing samochodów ciężarowych jest cenionym i najczęściej używanym rozwiązaniem służącym finansowaniu kupowanych pojazdów. Od wielu lat leasing jest bardzo popularny dzięki prostym procedurom, niskim kosztom oraz korzyściom podatkowym.

Leasing samochodów ciężarowych nowych używanych

Leasing dzięki bardzo elastycznemu podejściu do każdego przedsiębiorcy jest w stanie zasugerować konkurencyjne rozwiązanie zarówno dla firm nowo powstałych jak już istniejących na rynku. Leasingowane samochody mogą pochodzić od autoryzowanych dilerów lub importerów i firm transportowych.

Naszym celem jest wyjść naprzeciw oczekiwania naszych klientów poprzez zaproponowanie oferty w uproszczonych procedurach.